okalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu zaprasza na bezpłatne webinarium „Dotacje na usługi rozwojowe dla MŚP”.

Webinarium odbędzie się 16 lutego 2022 r. od 10:00 do 10.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.tarnobrzeg@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lutego 2022 r. do godz. 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (16 lutego 2022 r.). 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Webinarium skierowane jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego, zainteresowanych otrzymaniem dotacji na zakup usług prorozwojowych, za pośrednictwem Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu (PPWB).

W webinarium weźmie udział Pan Grzegorz Karpiuk – kierownik Biura Projektów WSIiZ i koordynator „Podkarpackiej Platformy Wsparcia Biznesu” z ramienia Uczelni.

Program webinarium:

  1. Powitanie uczestników, informacje organizacyjne. Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
  2. Kto może uzyskać dofinansowanie;
  3. Definicje pojęć;
  4. Poziom wsparcia;
  5. Przykładowe usługi rozwojowe w ramach PPWB;
  6. Jak aplikować o wsparcie.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Tarnobrzegu, ul. Henryka Sienkiewicza 86, 39-400 Tarnobrzeg, tel.: 798 771 220, 798 771 194, e-mail lpi.tarnobrzeg@podkarpackie.pl

 

 

twitter sharing button
linkedin sharing button
facebook sharing button
email sharing button
whatsapp sharing button
print sharing button
Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
09.02.2022
Data publikacji
09.02.2022
Data modyfikacji
09.02.2022