Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Zespole Szkół i Placówek w Barnowie Sandomierskim

Baranów Sandomierski, ul. Kościuszki 6
39-450 Baranów Sandomierski
Wychowawca schroniska – Ryszard Jarzębski
tel. 603 675 646

W Zespole Szkół i Placówek w Barnowie Sandomierskim
od 01.09.1994r. działa Szkolne Schronisko Młodzieżowe. Schronisko posiada 30 miejsc noclegowych. Trwa sezonowo od 1 lipca do 25 sierpnia.

Swoje zadania realizuje w oparciu o: wygodną zmodernizowaną kadrę reagującą na potrzeby naszego turysty oraz szeroką ofertę usług dodatkowych spełniającą ich oczekiwania.

W schronisku jest kuchnia, jadalnia, łazienki, przechowalnia rowerów, świetlica, stoły do tenisa stołowego i plac zabaw. W SSM znajduje się kuchnia ze stołówką wyposażona w lodówkę, mikrofalówkę, kuchnię gazową i zestaw podstawowych naczyń, co pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków przez turystów. Niska cena, wysoki standard i miła obsługa sprawiają, że odwiedza nas wielu turystów z całego kraju.

-Młodzież szkolna, akademicka  nauczyciele oraz opiekunowie zorganizowanych grup młodzieżowych za nocleg płacą 26,00 zł (stawka podstawowa)

-Osoby posiadające legitymację PTSM – 20,80 zł

-Osoby posiadające odznakę Zasłużony Działacz Turystyki – 13,00 zł

-Dla pozostałych koszt noclegu wynosi 30,00 zł (stawka podstawowa)

Niezależnie od opłat za nocleg- osoby korzystające z bielizny pościelowej schroniska pokrywają jednorazowo koszty koszty jej prania w wysokości 55% stawki podstawowej.

Misją Szkolnego Schroniska Młodzieżowego jest upowszechnianie krajoznawstwa i turystyki oraz umożliwienie odkrywania dziedzictwa kulturalnego Baranowa Sandomierskiego i okolic.

Szczegóły dot. Szkolnego Schroniska Młodzieżowego na stronie: https://zsip.pl/schronisko/

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Administrator
Osoba aktualizująca
Jolanta Koper
Data wytworzenia
01.11.2020
Data publikacji
01.11.2020
Data modyfikacji
17.06.2024