
W te wakacje nie będzie miejsca na nudę! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które pozwolą spędzić lato aktywnie, ciekawie i z masa pozytywnych wrażeń!
Kino plenerowe
Wieczory pod gołym niebem? Zapraszamy na seanse filmowe pod chmurką – wygodne leżaki, świetna atmosfera
i najlepsze tytuły dla młodszych i starszych. Pierwszy seans już w piątek na stadionie Lekkoatletycznym w Baranowie Sandomierskim.
Wakacje na sportowo w GOSiR
Aktywnie i z energią! Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież do bezpłatnego korzystanie z:
- ścianki wspinaczkowej,
- tenisa stołowego,
- boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.
Wakacyjna oferta GOSiR będzie dostępna od 7 do 21 lipca 2025 roku. Od poniedziałku do piątku,
w godzinach 9:00–12:00. Niezależnie od wieku i poziomu umiejętności – każdy znajdzie coś dla siebie! To świetna okazja, by zadbać o kondycję, poznać nowych znajomych i dobrze się bawić.
V Festiwal Kultury Lasowiackiej – 13 lipca 2025 rynek w Baranowie Sandomierskim. Kulinarne wydarzenie festiwalowe z motywem kuchni lasowiackiej – wyjątkowe święto smaków, muzyki i lokalnych tradycji.
To jeszcze nie wszystko! Przed nami kolejne atrakcje, warto śledzić naszą stronę internetową, żeby niczego nie przegapić! Niech to lato będzie aktywne, radosne i pełne wspomnień!