Krótki program artystyczny z okazji zbliżających się świąt majowych przygotowany  przez uczniów Szkoły Podstawowej w Baranowie Sandomierskim umilił dzisiejszą pracę Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

W dniu dzisiejszym siedzibę Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski odwiedzili uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Baranowie Sandomierskim. Wizyta była niecodzienną atrakcją dla młodych mieszkańców naszej Gminy, podczas której nie tylko przygotowali krótki program artystyczny z okazji zbliżających się świąt majowych, który zaprezentowali Burmistrzowi Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, ale także mogli porozmawiać z włodarzem Gminy na różne tematy.

Podczas spotkania Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Marek Mazur odpowiedział uczniom na wiele pytań. Najmłodsi mieszkańcy zapytali m.in. na co Gmina wydaje środki finansowe? Jakie trudności Burmistrz napotyka w swojej pracy oraz co planuje zrobić dla dzieci w Baranowie Sandomierskim?

Na zakończenie spotkania w Urzędzie, Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski Marek Mazur przekazał odwiedzającym skromne upominki na pamiątkę wizyty w Urzędzie Miasta i Gminy.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
28.04.2023
Data publikacji
28.04.2023
Data modyfikacji
28.04.2023