W 2020 roku wyremontowano część przystanków autobusowych na terenie gminy Baranów Sandomierski, których stan techniczny wymagał interwencji. Nowa szata pozytywnie wpływa na komfort podróżujących.

Od pewnego czasu mieszkańcy i pasażerowie Gminy Baranów Sandomierski korzystają z odnowionych przystanków autobusowych. Remontu wymagały te zlokalizowane w miejscowościach takich jak Dąbrowica, Ślęzaki, tzw. „Józefów”, „Zawodziany”. Prace polegały głównie na wymianie poszycia wiat przystankowych ponieważ te stare uległy zniszczeniu przede wszystkim na wskutek biegu czasu, bądź spowodowane były nieszczęśliwymi wypadkami.

Środki przeznaczone na ten cel pochodziły w całości z budżetu Gminy i wynosiły 1715,69zł.

Podczas prac dołożono wszelkich starań, aby oczekiwanie podróżujących przebiegało w miarę możliwości komfortowych warunkach a przystanki chroniły przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, dzięki temu zyskał również wygląd naszej Gminy, którego nie szpecą wybrakowane wiaty. Pamiętajmy przy tym, że jest to nasze wspólne dobro i zadbajmy o to, aby służyło nam przez długi czas.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
administrator
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
11.01.2021
Data publikacji
11.01.2021
Data modyfikacji
08.04.2021