Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim ma przyjemność zaprosić do udziału w XXX jubileuszowym Ogólnopolskim Festiwalu Folklorystycznej Twórczości Dziecięcej „Dziecko w Folklorze”, który odbędzie się w dniach 15 i 16 czerwca 2024 r.

Festiwal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instruktorów, dzieci i młodzieży z różnych regionów Polski. Ta różnorodność to znak rozpoznawczy. Spotykamy się w Baranowie Sandomierskim i dzielimy wspaniałymi wrażeniami artystycznymi. Mamy nadzieję, że na tegorocznym Festiwalu nie zabraknie także Państwa reprezentantów. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, jak również w zaplanowanych w tym czasie koncertach, warsztatach i innych atrakcjach.

Wzorem ubiegłego roku planowana jest prezentacja solistów i grup śpiewaczych wraz z werdyktem w sobotę, natomiast zespołów tanecznych, obrzędowych i instrumentalistów w niedzielę.

Poniżej przedstawiamy regulamin obowiązujący w tym roku, a także wzór karty zgłoszenia wraz z oświadczeniem RODO, które należy przesłać do nas do 31 maja 2024 r.

Więcej informacji na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim: www.kulturalia.pl lub pod numerem tel. 15 811 80 54.

Pytania oraz karty zgłoszeń można przesyłać drogą elektroniczną na adres festiwal@kulturalia.pl

Tekst: K. Gwoździowska

Regulamin Dziecka w Folklorze 2024

KARTA UCZESTNICTWA I rodo Festiwalu

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Jolanta Koper
Osoba aktualizująca
Jolanta Koper
Data wytworzenia
19.04.2024
Data publikacji
19.04.2024
Data modyfikacji
19.04.2024