Po raz drugi ulicami Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz Gminy Padew Narodowa przejedzie Karpacki Wyścig Kurierów dla Amatorów. Organizatorzy zapraszają na to widowiskowe wydarzenie!

Podczas konferencji prasowej dot. Karpackiego Wyścigu Kurierów dla Amatorów zdradzono szczegóły zbliżającej się imprezy sportowej.

Na chwilę obecną zgłoszeń dokonało 94 sportowców tworząc międzynarodową ekipę kolarzy, która zagości w najbliższą sobotę na terenie dwóch sąsiadujących Gmin. Jednak warto wspomnieć, że zapisy w dalszym ciągu są przyjmowane i kolarze mogą zgłaszać swój udział w wyścigu.

Zapisy -> https://dostartu.pl/karpacki-wyscig-kurierow-dla-amatorow-2022-v7618

Stratujemy o godzinie 12:00 z Zamku w Baranowie Sandomierskim. Kolejno kolarze pokonując ten krótki dystans do baranowskiego rynku, przejadą na ul. Kościuszki, gdzie dokonamy oficjalnego otwarcia drogi. Tu także rozpoczniemy ostry strat.

Wyścig ten już od 1975 r. odbywa się ku czci kurierów Polskiego Państwa Podziemnego. Zostanie on rozegrany na dystansie 100 km, a każde z czterech okrążeń, które liczy 25 km, przebiegać będzie przez miejscowości: Baranów Sandomierski, Dymitrów Duży, Domacyny, Wojków, Padew Narodowa, Kębłów, Zaduszniki, Przykop, Domacyny, Dymitrów Mały i Baranów Sandomierski.

Szczegółową trasę wyciągu przedstawia mapa i opis poniżej.

Tym samym informuje mieszkańców Baranowa Sandomierskiego, Dymitrowa Małego oraz Dymitrowa Dużego, iż w dniu 27.08.2022r. (sobota) w godzinach od 12:00 – 15:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym związane z wyścigiem kolarskim. 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
23.08.2022
Data publikacji
23.08.2022
Data modyfikacji
23.08.2022