Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się dobrą nowiną z mieszkańcami naszej Gminy! Realizujemy zadanie publiczne pod nazwą „Utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+” w Baranowie Sandomierskim, które jest współfinansowane przez Wojewodę Podkarpackiego w ramach programu wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, edycja 2023, Moduł I „Utworzenie i/lub wyposażenie ośrodka „Senior+”.

Zakres umowy obejmuje kompleksową przebudowę istniejącego budynku zlokalizowanego na działce o numerze ewidencyjnym 1558/2 w miejscowości Baranów Sandomierski. Zakres zadań obejmuje przekształcenie tego budynku w nowoczesny i funkcjonalny „KLUB SENIOR PLUS”, który będzie pełnił ważną rolę w życiu naszej społeczności.

W ramach prac modernizacyjnych, które już się rozpoczęły zaplanowano szereg prac budowlanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku, m.in. zostanie przebudowa instalacja wodna, gazowa, elektryczna, centralnego ogrzewania i kanalizacji sanitarnej. Ponadto wymieniona zostanie stolarka drzwiowa, okienna i pokrycie dachowe.

Całkowita wartość zadania wynosi 651 716,68 zł, a dzięki wsparciu Wojewody Podkarpackiego, Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 188 000,00 zł.

Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa przyczyni się do poprawy jakości życia seniorów i umożliwi im aktywne
i radosne spędzanie czasu.

Śledźcie nasze strony, bo na na bieżąco będziemy informować o postępach prac w „KLUBIE SENIOR PLUS”.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
10.08.2023
Data publikacji
10.08.2023
Data modyfikacji
10.08.2023