Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza na czwartą już edycję Podkarpackiego Bazarku

Inicjatywa  ta,  ma przede wszystkim realizować koncepcję bezpośredniego kontaktu rolnika z konsumentem. Skierowana jest sympatyków zdrowej oraz ekologicznej żywności, pochodzącej prosto od najlepszych podkarpackich producentów.
Dotyczy ona szczególnie producentów rolnych, przetwórców, ogrodników, sadowników, pszczelarzy i rękodzielników prowadzących swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego.
Organizując „Podkarpacki Bazarek” PODR  umożliwia się osobom pracującym  w szeroko rozumianej branży rolniczej,  sprzedaż swoich towarów i  wyrobów, a także nawiązanie nowych kontaktów, które mogą być pomocne w rozwoju ich gospodarstw.
„Podkarpacki Bazarek” nie jest adresowany do hurtowników czy  pośredników zajmujących się handlem płodami  rolnymi, tylko do indywidualnych producentów oraz wytwórców zdrowej i ekologicznej żywności, a także  twórców ludowych.

Najbliższy „Bazarek” odbędzie się 12 lutego na terenie PODR w Boguchwale.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, gdzie znajdują się szczegółowe informacje link tutaj

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
07.02.2022
Data publikacji
07.02.2022
Data modyfikacji
07.02.2022