Izabela Ciesielska laureatką XVI Ogólnopolskiego Konkursu ,,BARWY MORZA”.  Praca plastyczna młodej mieszkanki Skopania zachwyciła jury!

Szkoły Okrętowe i Techniczne „Conradinum” w Gdańsku po raz kolejny były organizatorem ogólnopolskiego Konkursu ,,BARWY MORZA ”. Uczniowie z całej Polski rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych i  czterech kategoriach tematycznych:

  • część plastyczna
  • część fotograficzna
  • część literacka
  • część modelarska

Podczas III (ogólnopolskiego) etapu konkursu oceny dokonywała Ogólnopolska Komisja Konkursowa, która wybrała laureatów w każdej grupie wiekowej, w każdej kategorii tematycznej biorąc pod uwagę jakość, oryginalność, wartości artystyczne prac (w tym językowe w odniesieniu do prac literackich).

Wśród uczestników ogólnopolskiego etapu nie zabrakło artysty z Gminy Baranów Sandomierski. W części plastycznej swoje umiejętności zaprezentowała Izabela Ciesielska ze Skopania, która w swojej kategorii wiekowej Konkursu Plastycznego ,,MORZE” zajęła I MIEJSCE!! (wyniki)

„Nadmorski zachód słońca” w wykonaniu Izy, wyróżniając się wśród innych nadesłanych prac został doceniony przez jury  konkursowe.

Wszyscy Autorzy najlepszych prac zostali otrzymali  dyplomy i nagrody rzeczowe.

Warto wspomnieć, że ,,Celem konkursu było promowanie i kształtowanie twórczej postawy wobec fotografii, plastyki, literatury i modelarstwa, doskonalenie umiejętności tworzenia różnych form artystycznych, ujawnianie talentów i promocja uzdolnionych młodych twórców, popularyzacja wiedzy o morzu i regionie nadmorskim, a także zachęcanie do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu.” 

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
24.06.2021
Data publikacji
24.06.2021
Data modyfikacji
24.06.2021