Młodzi mieszkańcy Dymitrowa Małego po raz kolejny mogli uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez Sołtysa i Radę Sołecką.

Tym razem tematem przewodnim warsztatów plastycznych była rowerowa Gmina Baranów Sandomierski. Uczestnicy podczas spotkania mieli okazję zobaczyć ciekawe miejsca oraz zabytki Gminy Baranów Sandomierski, biorąc udział w multimedialnej wędrówce po poszczególnych miejscowościach.  Była to doskonała okazja do podsumowania prowadzonej przez Gminę Baranów Sandomierski akcji ,,Rowerem przez Gminę Baranów Sandomierski’’, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Spotkanie było także wspaniałą okazją do wykazania się niezwykłą kreatywnością, bowiem organizatorzy w drugiej części warsztatów zachęcali uczestników do stworzenia rymowanek, piosenek, plakatów i innych akcesoriów kibica, które mogliby wykorzystać podczas kibicowania kolarzom w sobotnim Wyścigu Kurierów dla Amatorów.

Najmłodsi z entuzjazmem podeszli do zaproponowanego tematu. Kredki, farbki i flamastry pomogły w realizacji ciekawych pomysłów. Dzięki wspólnej pracy powstało wiele oryginalnych propozycji, które z pewnością będzie można zobaczyć już w sobotę, na trasie Karpackiego Wyścigu Kurierów dla Amatorów, która m.in. przebiega przez Dymitrów Mały. W ten sposób mieszkańcy  stworzą mini strefę kibica podczas największej imprezy sportowej w Gminie Baranów Sandomierski.

Warsztaty zostały dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Baranowie Sandomierski.

 

Fotorelacja z warsztatów dostępna w Galerii.

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
27.08.2021
Data publikacji
27.08.2021
Data modyfikacji
27.08.2021