W ubiegłą niedzielę, 22 stycznia 2023 roku odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci. Młodzi miłośnicy sportu swoje zręczności zaprezentowali na hali pneumatycznej w Stalowej Woli w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej.

Drużyna dziecięco-młodzieżowa z Gminnej Akademii Sportu Baranów Sandomierski, kolejny raz pokazała na turnieju piłki nożnej niesamowitą grę oraz szereg umiejętności i pracy, które stale ćwiczyli na treningach. Nasza drużyna obejmowała 8-osobowy skład dzieciaków z rocznika 2014. Mecze naszego zespołu były na bardzo dobrym poziomie, łącznie rozegrano dziewięć spotkań.

Podczas meczów nie zabrakło sportowych emocji i zaciętej rywalizacji. Dzieciaki zaprezentowały wysoki poziom sportowy i ducha walki udowadniając swoje zaangażowanie.

Z dużym zainteresowaniem śledzimy poczynanie naszej drużyny. Niejednokrotnie wprowadzali nas w zachwyt i podziw. Na turnieju nie brakowało pięknych strzałów, rozegranych akcji, obronionych bramek oraz zachowań fair play.

Wśród wszystkich uczestników było widać dużo radości, energii i pozytywnych emocji, które na zakończenie turnieju zostały nagrodzone. Dziesięć goli strzeliła zawodniczka Amelia Smykla, dzięki czemu uzyskała wyróżnienie oraz tytuł „Najlepszego Zawodnika Całego Turnieju”. Na duże brawa zasłużył również bramkarz drużyny, Gabryś Zięba, który z dużym poświęceniem bronił bramki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Cebula
Osoba aktualizująca
Magdalena Cebula
Data wytworzenia
25.01.2023
Data publikacji
25.01.2023
Data modyfikacji
25.01.2023