Zły stan techniczny ul. Wenecja i ul. Kościuszki w Baranowie Sandomierskim niebawem stanie się historią! Trwające prace inwestycyjne, wielkimi krokami zbliżają się do końca.

Na chwilę obecną trwają prace przy rozbudowie chodników przy ul. Wenecja i ul. Kościuszki. Gołym okiem możemy zobaczyć, efekty prowadzonych prac.

Jakie prace zostaną jeszcze wykonane?

Od najbliższego poniedziałku (18.07.2022r.) Wykonawca zaplanował frezowanie nawierzchni na całym odcinku drogi. Po wykonaniu przedmiotowych robót powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa na łącznej długości blisko 942 mb. W ramach inwestycji powstanie również wzniesione przejście dla pieszych.

Kiedy zakończą się prace?

Niebawem mieszkańcy zyskają nowe, bezpieczne ulice, bo zakończenie prac zaplanowano na koniec tego miesiąca.  Dodajmy, że inwestycje drogowe to jedne z ważniejszych inwestycji w Gminie ponieważ realizowane są z myślą o uczestnikach ruchu drogowego zapewniając nam wszystkim komfort i bezpieczeństwo.

Przypomnijmy… Wartość inwestycji to 1 783 000,01 zł, z czego kwota dofinansowania z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wynosi 938 613,00 zł.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
15.07.2022
Data publikacji
15.07.2022
Data modyfikacji
15.07.2022