Przedsiębiorstwo DWA PLUS Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Zastępcy Kierownika Magazynu. Praca stacjonarna w miejscowości Wola Baranowska / terminal kolejowy LHS -5 km od Baranowa Sandomierskiego. Magazyn towarów dla przemysłu paszowego.

Zastępca Kierownika Magazynu

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem przyjęcia i wydawania towarów do i z  magazynu,
  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanych towarów,
  • planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi,
  • uzgadnianie awizacji z dostawcami;
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych oraz codzienne przekazywanie informacji o stanach magazynowych pocztą e-mailową – w poszczególnych zbiornikach i silosach do siedziby firmy
  • obsługa systemów informacyjnych oraz bieżące uzupełnianie w komputerowym systemie magazynowym stanów w poszczególnych magazynach
  • dbałość o właściwą obsługę i archiwizację dokumentów magazynowych;
  • znajomość i stosowanie zasad  Polityki Jakości w codziennej pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do bezpośredniego zaangażowania się w pracę magazynu;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Niezbędne narzędzia do pracy.
  • Samochód służbowy

Kontakt tel. 795120783

e-mail:  mbodek@dwaplus.com.pl

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Data wytworzenia
03.03.2023
Data publikacji
03.03.2023
Data modyfikacji
03.03.2023