Za nami kolejna impreza plenerowa w Gminie Baranów Sandomierski, na której mieszkańcy mogli zaszczepić się przeciwko COVID-19.

W ubiegłą niedzielę, 19 września na Ślęzakach nie brakowało atrakcji! Podczas Wielkiego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w  Ślęzakach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach, OSP Ślęzaki, Sołtysa wraz z Radą Sołecką  pomimo niekorzystnej aury pogodowej  dużym zainteresowanymi cieszyły się dmuchańce, trampoliny i przejażdżki konne. W trakcie trwania wydarzenia odbyły się zawody sportowe, pokaz pierwszej pomocy oraz malowanie twarzy. Każdy chętny uczestnik spotkania mógł zaszczepić się przeciwko COVID-19, ponieważ od 13.00 stacjonował Mobilny Punkt Szczepień.  Ponadto zarówno dzieci, jak i dorośli mogli wziąć udział w konkursie wiedzy o COVID-19 i  loterii fantowej z nagrodami, w ramach której zachęcano mieszkańców do szczepień przeciwko-COVID-19.

Podczas wydarzenia nie zabrakło słodkich przekąsek, kiełbasek z grilla i pysznych  pierogów. Na zakończenie Pikniku zabawę taneczną poprowadził  Zespół Braders-Mielec

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
23.09.2021
Data publikacji
23.09.2021
Data modyfikacji
23.09.2021