Z inicjatywy Koła Gospodyń Wiejskich w Dymitrowie Małym odbyło się pierwsze z cyklu spotkań Kół Gospodyń Wiejskich (KGW) Gminy Baranów Sandomierski, które okazało się prawdziwym sukcesem! To wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania, wymiany doświadczeń oraz nawiązania współpracy pomiędzy lokalnymi społecznościami wiejskimi.

W trakcie spotkania mieliśmy zaszczyt gościć Koordynatora Województwa Podkarpackiego Polskiego Związku Kół Gospodyń Wiejskich, który przedstawił działalność organizacji oraz zachęcił wszystkie KGW do aktywnego uczestnictwa. To wydarzenie było doskonałą okazją do spotkania i wymiany doświadczeń.

Koło Gospodyń Wiejskich w Dymitrowie Małym kieruje serdeczne podziękowania do KGW Wola Baranowska, KGW Suchorzów, KGW Knapy i KGW Durdy za udział w naszym spotkaniu. Wasza obecność była niezwykle ważna i cenna dla naszej wspólnej działalności.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne spotkanie KGW, które zapowiada się równie interesująco. Kto wie, może przyniesie nowe inicjatywy i wyzwania, które będziemy mogli podjąć wspólnie.

Dziękujemy wszystkim za udział oraz zaangażowanie w rozwój naszej lokalnej kultury i tradycji . Niech kolejne spotkania będą równie owocne i inspirujące!

KGW Dymitrów Mały

 

Wyrażamy ogromną wdzięczność za podejmowanie tak wspaniałych inicjatyw na rzecz naszej lokalnej społeczności jakim było Pierwsze Spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich i cieszymy się, że Gmina Baranów Sandomierski na czele z Burmistrzem Markiem Mazurem mogła włączyć się w jego organizację, poprzez wsparcie finansowe.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Jolanta Koper
Osoba aktualizująca
Jolanta Koper
Data wytworzenia
12.03.2024
Data publikacji
12.03.2024
Data modyfikacji
12.03.2024