Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online pn.: „Budowa instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu” w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie zaprasza na spotkanie online organizowane przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pn.: „Budowa instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu” w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu za pomocą platformy Zoom.

Trwający nabór koncepcji projektowych w ramach konkursu pn.: Budowa instalacji do produkcji paliwa z biomasy rolnej i leśnej w postaci pelletu” ma na celu wspieranie walki z problemem ubóstwa energetycznego oraz niskiej emisji w polskich gminach i powiatach. Konkurs może bardzo dobrze uzupełnić instrumenty takie jak STOP SMOG czy programy gminne finansowane z RPO,  które mają na celu wymianę tzw. „kopciuchów” na ekologiczne źródła ciepła.

W dniu 16 marca 2021 r. o godzinie 11:00 odbędzie się kolejne webinarium dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie w trwającym naborze pelletowym w ramach Fundusze norweskie i EOG.

NFOŚiGW i MKiŚ przybliżą Państwu najważniejsze informacje dotyczące warunków trwającego konkursu. Podczas webinarium  osoby zainteresowane naborem będą mogły zadać pytania na temat procesu przygotowania koncepcji projektowej

Zapraszamy do rejestracji na spotkanie pod adresem:

https://zoom.us/webinar/register/WN_9TWNSdIHTD2Ku6UJPtQP3w

Szczegółowe informacje o spotkaniu wraz z agendą dostępne są pod linkiem:

https://www.gov.pl/web/klimat/zapraszamy-na-spotkanie-informacyjne-dotyczace-naboru-na-budowe-instalacji-do-produkcji-pelletu

Informacje o wydarzeniu można również znaleźć na stronach pod linkami:

https://www.facebook.com/MKiSGOVPL/posts/10158541751582732

https://twitter.com/MKiS_GOV_PL/status/1369915601926361092

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
administrator
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
16.03.2021
Data publikacji
16.03.2021
Data modyfikacji
31.03.2021