Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Kaczakach Pani Barbara Dul została nagrodzona tytułem „Osobowość roku 2022″ .

Od kilku lat Gazeta i serwis „Nowiny” organizują Plebiscyt, podczas którego mieszkańcy wybierają osoby, które zasłużyły się dla lokalnych społeczności. Na nominowane osoby oddawane są głosy, a liderzy, którzy zdobędą ich najwięcej otrzymują tytuły ,,Osobowość Roku”.

Podczas Plebiscytu wyłoniono aktywne i zaangażowane osoby, które działają na terenie naszego regionu w czterech kategoriach tj.: kultura, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz polityka, samorządność i społeczność lokalna. Wśród laureatów na szczeblu powiatowym znalazła się również przedstawicielka naszej Gminy, a mianowicie Pani Barbara Dul – Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Kaczakach .

Jak sama wspomina .. Jakiś czas temu zostałam nominowana do tytułu „Osobowość roku 2022” w kategorii Kultura w powiecie tarnobrzeskim organizowanym przez Nowiny 24. Dzięki głosom jakie zostały oddane na moją osobę, udało mi się uzyskać ten tytuł. Na finałowej gali, która odbyła się w Rzeszowie, wśród wielu laureatów z różnych kategorii z województwa podkarpackiego, otrzymałam dyplom i statuetkę. 

Serdecznie Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zdjęcia: Paweł Dubiel/ nowiny24.pl/ B.Dul

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
13.04.2023
Data publikacji
13.04.2023
Data modyfikacji
13.04.2023