W ubiegłym tygodniu podpisano umowę na realizację kolejnej inwestycji w Gminie Baranów Sandomierski.

Na wykonanie dwóch inwestycji na terenie Gminy Baranów Sandomierski została wybrana firma GRESBUD Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Wójcik, z/s ul. Fabryczna 52, 39-450 Baranów Sandomierski.

W ramach pierwszego zadania zostanie przeprowadzona termomodernizacja, rozbudowa i przebudowa budynku remizy w Ślęzakach z przeznaczeniem na wielofunkcyjny budynek użyteczności publicznej.

Realizacja zadania poprawi standard działalności operacyjnej Ochotniczej Straży Pożarnej i zapewni nowe funkcje obiektu, tj. dom ludowy i siedziba organizacji pozarządowych, m.in. Koło Gospodyń Wiejskich i Klub Seniora, służące integracji wspieraniu rozwoju kulturalnego i postaw obywatelskich.

Ten sam wykonawca zrealizuje zadanie pn. „Modernizacja budynków komunalnych w Baranowie Sandomierskim”, które będzie polegać m.in. na dociepleniu ścian zewnętrznych i fundamentów, przebudowie ścian działowych wewnątrz budynku, wykonanie tynków i posadzek, wykonanie instalacji sanitarnych i eklektycznych, czy montaż stolarki okiennej i drzwiowej. Ponadto zostanie wykonany podjazd dla niepełnosprawnych oraz dojścia, chodniki i place postojowe.

Po zakończonych pracach budynek będzie pełnił funkcje punktu usługowego Poczty Polskiej w Baranowie Sandomierskim.

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
27.09.2021
Data publikacji
27.09.2021
Data modyfikacji
27.09.2021