Za nami podpisanie umowy na budowę budynku usługowo-handlowego w miejscowości Wola Baranowska. Inwestycja przyniesie wiele korzyści dla mieszkańców.

Marek Mazur Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski w dniu 22 maja 2023 roku podpisał umowę
z wykonawcą na realizację zadania pn. „Budowa budynku usługowo-handlowego zlokalizowanego w miejscowości Wola Baranowska”.
W ramach przeprowadzonego przetargu wybrana została oferta firmy GREAT HOUSE Marcin Kobylarz, z siedzibą: Przędzel ul. Adama Mieckiewicza 179, 37-420 Rudnik nad Sanem.

Jakie prace są w zakresie inwestycji?
Niebawem rozpoczną się prace polegające na rozbiórce istniejącego budynku ośrodka zdrowia w miejscowości Wola Baranowska. Na jego miejscu powstanie nowy budynek usługowo-handlowy. Zostaną wykonane prace budowalne, instalacyjne oraz zagospodarowany teren wokół nowego budynku.

Jakie korzyści przyniesie inwestycja?

Mieszkańcy zyskają nowoczesny budynek w centrum miejscowości, który będzie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Na parterze będą znajdować się pomieszczenia handlowe, usługowe, ogólnodostępne toalety oraz pomieszczenia ośrodka zdrowia . Dzięki wielofunkcyjności budynku, mieszkańcy będą mogli w jednym miejscu załatwić kilka spraw.

Zakończenie prac planuje się na grudzień 2023r.

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
26.05.2023
Data publikacji
26.05.2023
Data modyfikacji
26.05.2023