W niedzielę na stadionie KS Kolejarz Knapy odbyło się wielkie rodzinne święto. Organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Piknik został zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Knapach , Klub Sportowy Kolejarz Knapy
i Ochotniczą Straż Pożarną w Knapach.

Organizatorzy zadbali o atrakcje dla najmłodszych i nieco starszych uczestników. Dal dzieci zorganizowano wiele konkursów m.in. przeciąganie liny, strzały piłką do bramki, konkurs z hula-hop, bieg w worku czy tez bieg przez tor przeszkód na czas. Z kolei dorośli mogli spróbować swoich sił w przeciąganiu liny i konkursie tzw. ,,krzesełka’’.

Najlepsi uczestnicy w poszczególnych kategoriach  tj. strzały piłką do bramki, bieg w worku i bieg przez tor przeszkód na czas, otrzymali puchary i nagrody rzeczowe.

Nie zabrakło promocji szczepień przeciw COVID-19.! Podczas wydarzenia organizatorzy rozdawali ulotki zachęcając do zaszczepienia się, a w trakcie trwania pikniku obyło się szczepienie przeciw COVID-19, podczas którego zaszczepiło się 38 osób.

Ponadto strażacy z  OSP Knapy zorganizowali pokaz sprzętu pożarniczego oraz szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również dmuchańce.

Festyn rodzinny zakończono zabawą taneczną.

Zapraszamy do Galerii, gdzie znajdą Państwo całą relację fotograficzna z Festynu Rodzinnego.

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
26.08.2021
Data publikacji
26.08.2021
Data modyfikacji
27.08.2021