Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski ogłasza ustne, nieograniczone przetargi na sprzedaż działek w Siedleszczanach i Woli Baranowskiej.

 

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o II ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, położonej w miejscowości SIEDLESZCZANY.  Działka przeznaczona  na sprzedaż znajdują się w miejscowości Siedleszczany. Ogłoszenie o przetargu zawierające powierzchnię i oznaczenia działki przeznaczonej do sprzedaży dostępne poniżej:

Przetarg odbędzie się 16 lipca 2021r., o godz. 9.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim, przy ul. Gen. L. Okulickiego 1 ( Sala Narad).

 

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o III ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych. Działki przeznaczone na sprzedaż znajdują się w miejscowości Wola Baranowska. Ogłoszenie o przetargu zawierające powierzchnię i oznaczenia działek przeznaczonych do sprzedaży dostępne poniżej:

Przetarg odbędzie się 16 lipca 2021r., o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim, przy ul. Gen. L. Okulickiego 1 ( Sala Narad).

 

OGŁOSZENIE

Ogłoszenie o II ustnym, nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomości gruntowych, niezabudowanych. Działki przeznaczone na sprzedaż znajdują się w miejscowości Wola Baranowska. Ogłoszenie o przetargu zawierające powierzchnię i oznaczenia działek przeznaczonych do sprzedaży dostępne poniżej:

Przetarg odbędzie się 16 lipca 2021r., o godz. 11.00 w Urzędzie Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim, przy ul. Gen. L. Okulickiego 1 ( Sala Narad).

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
16.06.2021
Data publikacji
16.06.2021
Data modyfikacji
16.06.2021