Zapraszamy uczniów z terenu Miasta i Gminy baranów Sandomierski do uczestnictwa w wakacyjnych warsztatach muzycznych i spotkaniach poświęconych nauce języka angielskiego! Niech te wakacje będą dla Was czasem inspiracji i rozwoju!

Jeśli kochasz muzykę i marzysz o możliwości doskonalenia swoich umiejętności muzycznych, te warsztaty są stworzone dla Ciebie. Pod okiem doświadczonych instruktorów, będziesz mógł eksperymentować z różnymi instrumentami, odkrywać różne gatunki muzyczne i uczyć się technik kompozycji. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą czy doświadczonym muzykiem, warsztaty muzyczne dadzą Ci możliwość rozwinięcia talentu i zanurzenia się w świecie dźwięków.

Dodatkowo, zapraszamy na spotkania z nauką języka angielskiego. Język angielski jest językiem globalnym, który otwiera wiele drzwi do kulturalnej i edukacyjnej wymiany. Podczas tych spotkań będziesz miał okazję doskonalić swoje umiejętności językowe, rozwijać płynność w mówieniu i poszerzać słownictwo. Nauka języka angielskiego pomoże Ci nawiązywać nowe znajomości, podróżować po świecie bez barier językowych i dawać Ci większe możliwości w przyszłości.

Szczegóły na plakatach.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
23.06.2023
Data publikacji
23.06.2023
Data modyfikacji
23.06.2023