Dzieci przedszkolne i uczniowie ze szkoły w Ślęzakach mogą już cieszyć się nowym placem zabaw, który powstał na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Obiekt powstał dzięki Panu Burmistrzowi Markowi Mazurowi oraz Radnym Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł 45.000 zł. Dotychczasowy plac zabaw nie spełniał norm bezpieczeństwa, urządzenia były drewniane, zużyte i wymagały ciągłego remontu. Pan Burmistrz przychylił się do prośby i starań Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślęzakach i wspólnie z Radnymi Miasta i Gminy Baranów Sandomierski podjęli decyzję o wsparciu finansowym inwestycji.

Obecny plac zabaw składa się z urządzeń metalowych, ocynkowanych i malowanych proszkowo + HDPE. W skład zestawu wchodzą: 3 wieże, 2 ślizgi dostosowane do wieku dziecka, pomost z lin, pomost ruchomy, schodki HDPE, przeplotnia linowa wspinaczkowa, tablica do rysowania, drabinka metalowa, urządzenie sprawnościowe, panel: papier, nożyce, kamień. Obiekt doświetlony został lampą solarną. Prace nad inwestycją trwały 2 tygodnie.

Zamontowane urządzenia spełniają wymogi bezpieczeństwa i są objęte 36 miesięczną gwarancją.

Dyrekcja i cała społeczność szkolna dziękują za piękne przedsięwzięcie.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
12.07.2021
Data publikacji
12.07.2021
Data modyfikacji
12.07.2021