Od 30 marca 2021 r. uczniowie rywalizujący indywidualnie w konkursie Mistrz Wypracowań, teraz będą mogli zdobywać punkty dla swojej szkoły! Zachęcamy do udziału w rywalizacji szkół!

Od 30 marca 2021 r. serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza szkoły podstawowe oraz średnie do włączenia się w rywalizację w konkursie Mistrz Wypracowań! Dotychczas trwały tylko zmagania indywidualne, cieszące się wśród uczniów bardzo dużym zainteresowaniem.

Dzięki zwiększeniu puli nagród, organizator wprowadził osobną kategorię dla szkół. Punkty do rankingu szkół będą gromadzili uczniowie, przesyłający tak jak dotychczas wypracowania konkursowe. Punkty będą jednak liczone podwójnie – w równej wysokości zasilą ich indywidualny ranking, jak i pulę punktów uzyskanych przez szkołę, do której uczęszczają.

Szkoła, która chce włączyć się w rywalizację, musi mieć zweryfikowany profil w Module dla Szkół na portalu Dyktanda.pl. Bezpłatnej rejestracji i weryfikacji może dokonać dyrektor lub nauczyciel pracujący w danej placówce. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie: https://dyktanda.pl/szkoly

Warto włączyć się do rywalizacji, ponieważ zwycięska szkoła otrzyma nagrodę o wartości 5000 zł do wykorzystania na pomoce naukowe lub sprzęt elektroniczny (tablety, tablice interaktywne, projektory itp.).

Szczegóły konkursu oraz bieżący ranking znajdują się tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/mistrz-wypracowan-greater-ii-edycja?school=1

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
30.03.2021
Data publikacji
30.03.2021
Data modyfikacji
30.03.2021