Dziś 6 grudnia – wypatrując Św. Mikołaja coraz mocnej czujemy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ten dzień uwielbiają zarówno dzieci jak i dorośli, dlatego mieszkańcy Dymitrowa Małego zaprosili Świętego Mikołaja nieco wcześniej .

W pierwszy grudniowy weekend Sołtys, Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotnicza Straż Pożarna w Dymitrowie Małym zorganizowali ,,Mikołajkowe Harce’’.

Wspaniałe, nieco mroźne popołudnie, zgromadziło w niezwykłej scenerii najmłodszych mieszkańców Dymitrowa Małego i ościennych miejscowości. Organizatorzy zapewnili im mnóstwo atrakcji. Z uśmiechem na twarzy dzieci ubierały choinki i podziwiały przepiękne dekoracje. Nie zabrakło animacji i konkursów przygotowanych specjalnie na to wydarzenie, które wprawiły małych pomocników św. Mikołaja w magiczny nastrój.

Mnóstwo radości i uśmiechu na twarzach wzbudziła wizyta św. Mikołaja. Dotarł on prosto do Dymitrowa Małego z pomocą strażaków jednostki OSP Dymitrów Mały i przyniósł wszystkim grzecznym dzieciom wspaniały upominek..

Grudniowe popołudnie zakończyło się wspólną zabawą i słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników!

W imieniu organizatorów dziękujemy za tak liczne przybycie i już teraz zapraszamy wszystkich za rok o tej samej porze na drugie Mikołajkowe Harce!

 

 

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
06.12.2021
Data publikacji
06.12.2021
Data modyfikacji
06.12.2021