W ostatnim czasie przeprowadzono nabór na wolne stanowisko Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim! Spośród zgłoszonych kandydatur wybrano osobę, która przez kolejne 3 lata będzie piastowała to stanowisko.

Po ogłoszonym konkursie wybrano Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim, został nim Pan Mirosław Smykla, doskonale znany większości z Państwa, 43-letni  mieszkaniec Skopania, mocno związany z działalnością MGOK-u.

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego – absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego, ukończył również studia podyplomowe w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku na Wydziale Zarządzania. Niemalże od początku swojej kariery zawodowej ściśle związany z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Baranowie Sandomierskim gdyż od 2009 roku zdobywał swoje doświadczenie realizując stawiane mu wyzwania m.in. jako specjalista ds. techniczno-gospodarczych, zamówień publicznych, realizacji projektów czy oświetleniowiec. Do jego zakresu obowiązków należała również organizacja wszelkich imprez masowych i kulturalnych w naszej gminie.

Od 2020 roku  pełnił obowiązki Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim. Dodatkowo jest Prezesem Gminnej Akademii Sportu, gdzie zdobywa cenne doświadczenie w pracy z ludźmi oraz rozwija swoje pasje poprzez naukę gry w piłkę nożną najmłodszych mieszkańców Gminy.

 

Gratulujemy, życzymy realizacji zamierzonych celów i wierzymy, że umiejętności, wiedza i zaangażowanie Pana Mirosława będą dużym atutem w działalności MGOK-u. 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Kamila Sabo
Osoba aktualizująca
Kamila Sabo
Data wytworzenia
31.08.2022
Data publikacji
31.08.2022
Data modyfikacji
31.08.2022