Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski ogłasza  nabór wniosków na zakup węgla kamiennego, zgodnie z  ustawą o zakupie preferencyjnym paliwa stałego na rok 2023.

Informujemy, że od nowego roku obowiązuje nowy druk wniosku, który dostępny jest w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz na stronie internetowej Gminy. Ponadto, wnioski dostępne będą w wyznaczonych punktach przyjmowania wniosków w dniach 10-11 stycznia 2023 r.

Mieszkańcy miejscowości Baranów Sandomierski, Dymitrów Duży, Dymitrów Mały, Suchorzów i Siedleszczany obsługiwani będą w Urzędzie Miasta i Gminy Baranów Sandomierski w godzinach pracy Urzędu.

Wnioski można składać  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 stycznia 2023 roku.

W związku z tym, że zamówienie będzie realizowane w oparciu o wnioski złożone do tego dnia, Gmina nie gwarantuje możliwości zakupu węgla dla wniosków złożonych po tym terminie.

Koszt zakupu 1 tony węgla  w 2023 roku zostanie ustalony w późniejszym terminie, po określeniu faktycznych kosztów zakupu węgla.

Jednocześnie informujemy, że osoby które złożyły wniosek o zakup preferencyjny węgla w 2022 roku, a nie dokonały jeszcze wpłaty zobowiązane są do dokonania płatności w terminie do dnia 12 stycznia 2023 roku. Niedokonanie wpłaty w wyznaczonym terminie będzie skutkowało pozostawieniem wniosku bez rozpatrzenia.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Cebula
Osoba aktualizująca
Magdalena Cebula
Data wytworzenia
04.01.2023
Data publikacji
04.01.2023
Data modyfikacji
04.01.2023