Tym razem Klub pochwalić się może 2 sukcesami. Młodzi piłkarze Wisanu kolejny raz pokazali niesamowitą gre, oczywiście nie można także zapomnieć o osiągnięciu samego trenera drużyny!

W niedzielę, 5 lutego 2023 roku odbył się noworoczny turniej halowej piłki nożnej w Radomyślu nad Sanem.  Młodzi piłkarze Wisanu, skorzystali z zaproszenia samych gospodarzy wydarzenia i udali się na rozgrywki. Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Żabno, drużyny walczyły o puchar Wójta Gminy Radomyśl nad Sanem.

Turniej obejmował dwie kategorie wiekowe, Młodziki rocznik 2010 i młodsi oraz Orliki rocznik 2012 oraz młodsi. Łącznie udział wzięło 12 drużyn. Nasi miłośnicy piłki nożnej uczestniczyli w 1 kategorii wiekowej. Na turnieju grano systemem „każdy z każdym” po 12 minut.

Na zakończenie turnieju przyszedł czas na wyłonienie najlepszych drużyn, dzięki swojej ciężkiej pracy młodzi piłkarze Wisanu zajęli 2 miejsce !

Przewidziano również nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników, strzelców oraz bramkarzy. Jak się okazało najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Chwałek!

Wysokim sukcesem pochwalić się również może Tomasz Kryszpin, szkoleniowiec grup młodzieżowych Wisanu Skopanie, który podczas uroczystej gali 63. Plebiscytu Sportowego Nowin, został nagrodzony  trenerem roku w powiecie tarnobrzeskim. Całe wydarzenie miało miejsce 3 lutego 2023 roku w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, w którym nagrodzeni zostali  najpopularniejsi i najlepsi sportowcy w naszym województwie.

Plebiscyt Sportowy Nowin jest bardzo sławnym konkursem, który funkcjonuje od ponad 60 lat. Głosowanie składa się z dwóch części, w pierwszej części o wynikach decyduje specjalna kapituła, która wybiera 10 Najlepszych Sportowców, Talent Roku, Trenera Roku oraz Drużynę Roku. Druga część przypada czytelnikowi. To on decyduje wysyłając SMS.

Serdecznie gratulujemy!

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Cebula
Osoba aktualizująca
Magdalena Cebula
Data wytworzenia
08.02.2023
Data publikacji
08.02.2023
Data modyfikacji
08.02.2023