Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury zapraszają na Kino Plenerowe w Baranowie Sandomierskim.

W najbliższy piątek 25 czerwca 2021r oficjalnie rozpoczniemy wakacje, podczas Kina Plenerowego w Baranowie Sandomierskim. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w stolicy naszej Gminy, na stadionie lekkoatletycznym zobaczymy dwa filmy, które zostały wybrane przez mieszkańców w ankiecie udostępnionej na portalu społecznościowym Facebook!( Kino Plenerowe )

Leżaki rozstawione przed ogromnym ekranem sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany!

Pierwszy seans filmowy rozpoczniemy już o 21.00. Na ekranie film pt.  ,,Jutro będziemy szczęśliwi”  opowiadający o mężczyźnie, który prowadzi beztroskie życie, jednak los płata figle i niespodziewanie musi zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział.

Kolejny seans już o 23.00. Na ekranach pojawi się ,,„Szpieg, który mnie rzucił”.  – komedia producentów takich hitów jak „Kod da Vinci”czy „8 mila”. Film powiada o życiu zwykłej dziewczyny, które całkowicie się zmienia, gdy okazuje się, że jej były chłopak jest superszpiegiem.

Serdecznie zapraszamy!

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
22.06.2021
Data publikacji
22.06.2021
Data modyfikacji
22.06.2021