Za nami trzecia edycja kolarskiej imprezy. Karpacki Wyścig Kurierów dla Amatorów  zgromadził kolarzy z Polski, Austrii, Francji i Słowacji, którzy pokonali malowniczą trasę Wyścigu.

Zdecydowanymi faworytami wyścigu, podobnie jak w ubiegłym roku okazali się Sonia Cięciel i Dawid Nytko. To oni byli najlepsi w klasyfikacji kobiet i mężczyzn. Miłośnicy kolarstwa mieli do pokonania dystans, który przebiegał przez Gminę Baranów Sandomierski i Padew Narodową. Dwie pętle (50 km) nadwiślańskiej, malowniczej trasy miały do pokonania Panie, z kolei Panowie wykazali się swoimi umiejętnościami na odcinku 100 km ( 4 pętle).

Przypomnijmy… Jedna pętla Wyścigu licząca 25 km rozpoczynała się w Baranowie Sandomierskim, kolejno biegła w kierunku Dymitrowa Dużego, Domacyn, Wojkowa, następnie przez Padew Narodową, Kębłów, Zaduszniki, Przykop, Domacyny, Dymitrów Mały z metą na baranowskim Rynku.

Byliśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności rywalizujących sportowców, bowiem po stracie o godzinie 13:00, pierwsi na mecie, byli już kilknaście minut po godzinie 15:00, pokonując 100 km w nieco ponad 2 godziny.

Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała kolarskiej rywalizacji. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Tym samym zapraszamy wszystkich w przyszłym roku na kolejne sportowe zmagania!

Szczegółowe wyniki z podziałem na poszczególne kategorie znajdziecie Państwo poniżej.

https://wynikizawodow.eu/zawody/8

Cała galeria zdjęć dostępna tutaj -> Galeria

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
28.08.2023
Data publikacji
28.08.2023
Data modyfikacji
28.08.2023