W ubiegłą sobotę 12 lutego z inicjatywy Sołtysa i Rady Sołeckiej w Domu Ludowym w Dymitrowie Dużym odbył się wspaniały Karnawałowy Bal Przebierańców.

Dzieci od samego początku były zaczarowane, bo wydarzenie rozpoczął godzinny pokaz magii, który poprowadził  Magik Sebastiano. Podczas pokazu magii dzieci mogły zobaczyć jak wyglądają prawdziwe czary, posługiwanie się magiczną różdżką, czy zobaczyć latający stolik. Magik Sebastiano przez cały pokaz współpracował z dziećmi z widowni, z którymi wspólnie wykonywał magiczne sztuczki.  Śmiech, zdziwienie, niedowierzanie to tylko niektóre emocje które towarzyszyły przez cały okres trwania występu.

Po niecodziennym występie na najmłodszych czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez Panie z Rady Sołeckiej. Dzieci zajadały się pysznymi plackami, ciasteczkami, były galaretki, soki i napoje.

Kolejnym punktem Balu była zabawa karnawałowa z animatorką zabaw dziecięcych. Przyniosło to mnóstwo radości. Tańce, zadania do wykonania i dużo dobrej muzyki. Jak wspominają organizatorzy wspólna zabawa i integracja, były doskonałym  pomysłem na rozpoczęcie ferii zimowych.

Sołtys Sołectwa Dymitrów Duży wraz z Radą Sołecka dziękują za przybycie! Jednocześnie zapraszają do śledzenia fanpage Dymitrowa Dużego na Facebooku , na którym można dowiedzieć się o kolejnych wydarzeniach.

A już teraz zachęcamy Państwa do zobaczenia obszernej galerii zdjęć z Karnawałowego Balu Przebierańców w Dymitrowie Dużym autorstwa Tomasza Młyńca. -> Galeria 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
14.02.2022
Data publikacji
14.02.2022
Data modyfikacji
14.02.2022