8 stycznia 2024r. rozpoczęła się akcja profilaktyczna dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych”Jestem świadomy – jestem bezpieczny”, która potrwa do 28 stycznia ! 

„Jestem świadomy – jestem bezpieczny” to inicjatywa, którą wspólnie z Podkarpackim Oddziałem Wodnego Pogotowia Ratunkowego, Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu, Ośrodkiem Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Nowej Dębie oraz Komendą Miejską Policji w Tarnobrzegu organizuje Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu.

W ramach akcji zaplanowano serię spotkań z dziećmi i młodzieżą szkolną. Tematem będą kwestie dotyczące bezpieczeństwa dzieci i młodzieży – szczególnie w okresie zimowym. Partnerzy akcji będą przekazywać wiedzę z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa i promowania właściwych postaw. Poza wiedzą teoretyczną będzie także duża dawka ćwiczeń praktycznych i zabawy. Wszystko po to, by czas ferii zimowych był radosny i bezpieczny

Spotkania będą odbywały się w budynku dydaktycznym Uczelni przy ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 10. Akcja potrwa do 28 stycznia.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w inicjatywie!

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Kamila Sabo
Osoba aktualizująca
Kamila Sabo
Data wytworzenia
09.01.2024
Data publikacji
09.01.2024
Data modyfikacji
09.01.2024