Było barwnie, wesoło i świątecznie ! W niedzielne popołudnie przez Gminę Baranów Sandomierski przeszła świąteczna parada mikołajkowa. Każdy za oknem wypatrywał Św. Mikołaja, aby do niego dołączyć i razem z barwnym korowodem udać się na Rynek w Baranowie Sandomierskim !

Już po raz drugi mieliśmy okazję uczestniczyć w II Gminnej Paradzie Mikołajkowej, która odbyła się w ubiegłą niedzielę tj. 10 grudnia. Świętowanie i spotkanie z najważniejszym gościem tego dnia rozpoczęło się wczesnym popołudniem, gdzie z każdej miejscowości wyruszyły barwne zaprzęgi, aby o godzinie 17 spotkać się na baranowskim rynku.

Po dotarciu na miejsce, na uczestników czekało mnóstwo atrakcji ! To był wieczór pełen radości i zabawy, dla dzieci przygotowano animacje oraz słodkie upominki. Nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowej fotografii ze Świętym Mikołajem. Dookoła biały śnieg, tysiące błyskających lampek a w tle świąteczne melodie !

Punktem kulminacyjnym było uroczyste rozświetlenie choinki, można było również podziwiać pokaz fajerwerków i skosztować słodkiej niespodzianki przygotowanej przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego wydarzenia, tym którzy razem z nami w świątecznych przebraniach (i nie tylko) poczuli magię świąt !

 

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami ! Do zobaczenia za rok !

 

Zapraszamy do Galerii zdjęć z mikołajkowego wydarzenia, które wykonał Tomasz Młyniec

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Kamila Sabo
Osoba aktualizująca
Kamila Sabo
Data wytworzenia
13.12.2023
Data publikacji
13.12.2023
Data modyfikacji
13.12.2023