Dalsza rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Baranów Sandomierski możliwa dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych

Przy okazji pobytu w Gminie Baranów Sandomierski Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec wręczył na ręce Burmistrza Marka Mazur promesę z przyznanym dofinansowaniem w kwocie 8 900 000,00 zł w ramach ósmej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Dofinansowaniem objęte zostało zadanie polegające na dalszej rozbudowie sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie w miejscowościach dotychczas niemających do niej dostępu. Szczególny powód do radości mają mieszkańcy miejscowości Durdy i Marki, gdyż to właśnie tam planowana jest rozbudowa kanalizacji sanitarnej. Postępowanie zakupowe zostanie ogłoszone zgodnie z regulaminem naboru w ciągu 9 miesięcy.

Jednocześnie przypominamy, że na terenie Gminy Baranów Sandomierski realizowane jest duże zadanie inwestycyjne o wartości: 10 463 811,79 zł polegające na rozbudowie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Kaczaki, również dofinansowanego z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 6 460 000,00 zł.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Jolanta Koper
Osoba aktualizująca
Jolanta Koper
Data wytworzenia
10.10.2023
Data publikacji
10.10.2023
Data modyfikacji
10.10.2023