W ubiegły weekend na stadionie lekkoatletycznym w Baranowie Sandomierskim specjalnie na rozpoczęcie wakacji zagościło Kino Plenerowe.

25 czerwca 2021r.  oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje, podczas Kina Plenerowego w Baranowie Sandomierskim. Wydarzenie,  które odbyło się na stadionie lekkoatletycznym przyciągnęło widzów w różnym wieku.  Dzieci, młodzież i dorośli już o 21.00 rozpoczęli I seans. Na ekranie pojawił się film pt.  ,,Jutro będziemy szczęśliwi”  opowiadający o mężczyźnie, który prowadzi beztroskie życie, jednak los płata figle i niespodziewanie musi zaopiekować się córką, o istnieniu której nie wiedział. Tuż po nim, o godz. 23.00 wyświetlony został ,,„Szpieg, który mnie rzucił”.  – komedia producentów takich hitów jak „Kod da Vinci”czy „8 mila”. Film opowiadał o życiu zwykłej dziewczyny, które całkowicie się zmienia, gdy okazuje się, że jej były chłopak jest superszpiegiem.

Warto przypomnieć, że filmy zostały wybrane przez samych mieszkańców – miłośników dobrego kina, poprzez głosowanie na portalu społecznościowym! Dwa filmy z największa ilością głosów  idealnie pasował do wakacyjnej trasy Kina Plenerowego.

Organizatorzy serdecznie dziękują za wspaniały wieczór filmowy! Jednocześnie zapraszamy do Galerii z tego wspaniałego wydarzenia!

 

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
29.06.2021
Data publikacji
29.06.2021
Data modyfikacji
29.06.2021