Już dziś uczniowie i przedszkolaki rozpoczynają dwutygodniowe ferie zimowe!

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim z tej okazji przygotował program kulturalno-rozrywkowy, który rozpocznie się w drugim tygodniu ferii w poniedziałek (5 lutego) w baranowskim MGOK-u.

Na początek zapraszamy na sztukę interaktywną pt. PIPPI SKARPETKA, którą zaprezentują zawodowi aktorzy ze Studia Teatralnego Krak-Art. We wtorek będzie królować język angielski. Środa to dzień muzyki, a więc instrumenty, mikrofony, wokalne popisy czyli jak zostać gwiazdą. Na czwartek zaplanowano wycieczkę w ciekawe miejsca medialne i sportowo-rekreacyjne, natomiast piątkowe zajęcia będą różnorodne: plastyczne, ruchowe, rekreacyjno-sportowe.

Dodajmy, że codziennie od 5 do 9 lutego MGOK w Baranowie Sandomierskim gra poranki bajkowe, a 10 lutego (sobota) odbędzie się niepowtarzalny Bal Przebierańców dla najmłodszych (ŚDK ), na który obowiązują zapisy.

Poniższe plakaty informują co będzie się wówczas u nas działo i w jakich godzinach.

Wszystkie opisane działania są dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Baranowie Sandomierskim.

Życzymy wszystkim uczniom, przedszkolakom, rodzicom oraz nauczycielom dużo wypoczynku podczas ferii zimowych. Niech ten okres będzie czasem niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Wierzymy, że nasi uczniowie oraz przedszkolaki wrócą do zajęć szkolnych z nową energią po okresie wypoczynku. Pamiętajmy, by dbać o bezpieczeństwo własne oraz osób towarzyszących!

źródło: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Jolanta Koper
Osoba aktualizująca
Jolanta Koper
Data wytworzenia
29.01.2024
Data publikacji
29.01.2024
Data modyfikacji
29.01.2024