Już dziś  uczniowie i przedszkolaki naszej Gminy rozpoczynają dwutygodniowe ferie zimowe, specjalnie dla nich przygotowano mnóstwo atrakcji.

Przerwa od codziennego porannego wstawania i odrabiania lekcji jest jednym z powodów dlaczego wszystkie dzieci z utęsknieniem czekają na dni wolne od nauki. Dlatego warto już dziś zaplanować ferie, aby zimowa przerwa została jak najlepiej wykorzystana oraz zapamiętana przez uczniów.

Gdy pogoda nie sprzyja uprawianiu sportów zimowych, warto poszukać alternatywy, które również pozwolą aktywnie spędzić czas. Idealną możliwość stanowią wtedy świetlice środowiskowe, ośrodki kultury czy biblioteki.

Nieprzypadkowo ferie zimowe wypadają w okresie karnawału, który nie musi oznaczać imprez tylko dla dorosłych. Dzieci również potrzebują czasu spędzonego z rówieśnikami, a świetną okazją do tego jest skorzystanie z atrakcji, które zostały przygotowane dla wszystkich uczniów oraz przedszkolaków naszej Gminy. Dodatkowo w szerokiej gamie proponowanych zajęć znajdziemy m.in. zajęcia: plastyczne, taneczne, sportowe oraz muzyczne. Szczegóły znajdą Państwo na plakatach poniżej.

Życzymy wszystkim uczniom, przedszkolakom, rodzicom oraz nauczycielom dużo wypoczynku podczas ferii zimowych. Niech ten okres będzie czasem niezapomnianych wrażeń oraz wielu ciekawych przeżyć. Wierzymy, że nasi uczniowie oraz przedszkolaki wrócą do zajęć szkolnych z nową energią po okresie wypoczynku. Pamiętajmy, by dbać o bezpieczeństwo własne oraz osób towarzyszących!

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Cebula
Osoba aktualizująca
Magdalena Cebula
Data wytworzenia
16.01.2023
Data publikacji
16.01.2023
Data modyfikacji
19.01.2023