Zachęcamy mieszkańców Miasta i Gminy Baranów Sandomierski  do udziału w ankiecie, dotyczącej zapewnienia bardziej dogodnych  sposobów przemieszczania się (np. do pracy, szkoły, miejsc świadczenia usług oraz wypoczynku).

Jedną z szans wynikających z wprowadzenia nowych technologii w naszym życiu jest rosnąca ilość gospodarstw posiadających instalacje fotowoltaiczne, co z kolei daje szanse na powszechne wykorzystywanie pojazdów elektrycznych.  Z wykorzystaniem wsparcia z Unii Europejskiej pozwala to stopniowo zapewniać lepszą swobodę przemieszczania się nie tylko przez osoby w wieku produkcyjnym i młodych,  ale również przez seniorów czy osoby z niepełnosprawnościami.

MOF Tarnobrzeg tworzą Miasto Tarnobrzeg (lider) oraz gminy Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba (gminy partnerskie).

Zachęcamy do wyrażania swoich anonimowych opinii poprzez tę ankietę internetową, co pozwoli lepiej planować i pozyskiwać środki na realizacje inwestycji zapewniających wygodę i niższe koszty przemieszczania się wszystkich  mieszkańców obszaru MOF Tarnobrzeg.

link do ankiety:  https://forms.office.com/r/AtDsMyirnk

kod QR dostęp przez telefony:

Zespół opracowujący Strategię Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego  – Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
26.04.2023
Data publikacji
26.04.2023
Data modyfikacji
26.04.2023