W dniach 11–13 maja 2025 roku uczniowie klas ósmych mierzą się z ważnym egzaminem końcowym.
Pierwszego dnia, uczniowie sprawdzają swoją wiedzę z języka polskiego. Następnie, 12 maja, przystępią do egzaminu z matematyki, a ostatniego dnia – 13 maja – do egzaminu z języka angielskiego.
Egzamin ósmoklasisty jest obowiązkowy, a jego wyniki mają wpływ m.in. na rekrutację do szkół ponadpodstawowych.
Jesteśmy pewni, że 86 ósmoklasistów z Naszej Gminy, mimo stresu, świetnie poradzi sobie z zadaniami i z niecierpliwością będzie czekać na wyniki, które otrzyma 3 lipca br.