Burmistrz Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, podobnie jak w ubiegłym roku zaprasza mieszkańców Gminy Baranów Sandomierski do włączenia się do wspólnej akcji wywieszenia biało-czerwonych flag!

W poprzednich latach, święta majowe były okazją do organizacji patriotycznych pikników i imprez kulturalnych. Pandemia w dalszym ciągu nie pozwala spotkać się w szerszym gronie, dlatego znów przenosimy wspólne świętowanie do Internetu.

Samorząd Gminy  Baranów Sandomierski zachęca do wywieszenia biało-czerwonych flag w obrębie swoich gospodarstw domowych, szkół i  instytucji publicznych.

Jak dołączyć do akcji?

  • Wywieś biało-czerwoną flagę
  • Zrób zdjęcie wywieszonej flagi i dodaj w komentarzu pod postem dotyczącym akcji na gminnym Facebooku lub prześlij na adres e-mail Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski promocja@baranowsandomierski.pl (wpisując imię i nazwisko autora zdjęcia)

Przesłane zdjęcia zostaną opublikowane na stronie Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski w dniu  4 maja 2021 roku.

Dla autorów najpiękniejszych zdjęć przedstawiających nasze biało-czerwone symbole czekają nagrody !

Akcja ,,Biało-czerwona Gmina Baranów Sandomierski’’  skierowana jest zarówno do wszystkich mieszkańców, jak  i sympatyków Gminy Baranów Sandomierski Zachęcamy do udziału dzieci  i dorosłych.  Nie zapominajmy o pięknych, polskich tradycjach i naszych symbolach narodowych! Te piękne majowe dni ubrane w biało-czerwone flagi niech przypominają o ważnych wydarzeniach w historii Polski.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
30.04.2021
Data publikacji
30.04.2021
Data modyfikacji
30.04.2021