,, Dopóki miłość nas dwoje łączy świat się zaczyna, świat się nie kończy…’’ zanucić słowa tej piosenki może dziś aż 97 par z Gminy Baranów Sandomierski, którzy obchodzą Jubileusz pożycia małżeńskiego.

To właśnie dziś, po długiej przerwie spowodowanej pandemią do kalendarza wydarzeń Gminy Baranów Sandomierski powróciły obchody Jubileuszów pożycia małżeńskiego. Jubileusz złotych godów obchodziło 97 par z terenu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski.

Jubilaci w pięknej scenerii baranowskiego Zamku otrzymali medale przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Jak na Jubileusz przystało, nie zabrakło życzeń i upominków dla każdej z świętujących par, które wręczyli Marek Mazur Burmistrza Miasta i Gminy Baranów Sandomierski, Jacek Rożek Wicestarosta Powiatu Tarnobrzeskiego oraz Wacław Smykla Przewodniczący Rady Miejskiej w Baranowie Sandomierskim.

Po zakończeniu części oficjalnej życzenia złożyła również Ewa Draus Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, a wszyscy goście wspólnie odśpiewali tradycyjne 100 lat wznosząc toast lampką szampana, po czym zasiedli do stołów, by skosztować jubileuszowego tortu.

Dostojnym Jubilatom jeszcze raz życzymy kolejnych, wspaniałych lat wspólnego życia w zdrowiu i radości! Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy!

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
22.07.2022
Data publikacji
22.07.2022
Data modyfikacji
24.07.2022