W ubiegłą sobotę 21 stycznia z inicjatywy Zarządu OSP Baranowa Sandomierskiego  w Remizie odbył się wyczekiwany przez dzieci Karnawałowy Bal Przebierańców.

Ach, co to był za bal… !

Sala OSP w Baranowie Sandomierskim zmieniła się tego dnia  w prawdziwą salę balową, wystrojoną w kolorowe serpentyny oraz światełka. Na imprezę  przybyło około 60 dzieci, całe wydarzenie prowadzone było przez niesamowitą animatorkę, która zintegrowała wszystkie dzieciaki.

W tym dniu każde dziecko mogło przebrać się za swoją ulubioną postać z baśni, bajek i nie tylko. Przy dobrej zabawie nie zabrakło konkursów, które pozwoliły na dodatkową porcję radości  i więcej uśmiechu. Całej imprezie towarzyszyły tupoty tańczących nóg oraz okrzyki radości. Ciekawym punktem imprezy był specjalny pokaz, przygotowany przez Dziecięcą Drużynę Pożarniczą OSP Suchorzów. Mali strażacy przedstawili kilka ciekawy lekcji Pierwszej Pomocy, Resuscytacji oraz Pomoc w zdarzeniu drogowym, a przecież najlepsza zabawa to ta, która bawi i uczy!

Dzieci doskonale bawiły się przy utworach przygotowanych specjalnie dla nich, a gdy pojawiło się pierwsze zmęczenie miały możliwość posilenia się pysznym poczęstunkiem przyszykowanym przez Zarząd OSP.

Radosne uśmiechy dzieci na zdjęciach to dowód na to, że bal karnawałowy można zaliczyć do udanych! Zachęcamy do zobaczenia naszej galerii zdjęć. -> Galeria

Zarząd OSP kieruje podziękowania za przyznane środki finansowe z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, za które zostały przygotowane paczki Mikołaja dla wszystkich dzieci.

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Cebula
Osoba aktualizująca
Magdalena Cebula
Data wytworzenia
23.01.2023
Data publikacji
23.01.2023
Data modyfikacji
23.01.2023