Od października rusza Akademia Młodych Odkrywców Umysłu dla młodzieży w wieku 11 – 17 lat.

Są to zajęcia inne niż w szkole, inne niż gdziekolwiek, oparte na najnowszych osiągnięciach nauki. Twoje dziecko pozna magię emocji, nauczy się panować nad lękiem. apatią, poczuciem winy, złością oraz jak pielęgnować radość, odwagę, motywację. Pozna tajniki ludzkiego mózgu, umysłu i organizmu, a także dowie się jak pozbyć się nudy i jak poradzić sobie emocjonalnie w nowej rzeczywistości. Dowie się rzeczy, których Ciebie nie nauczono w szkole, ale to nie problem, planujemy zajęcia dla Rodziców. To autorski program dr Małgorzaty Makowskiej, oparty na latach doświadczeń, a organizatorem jest Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Dodatkowy walor – część zajęć w języku angielskim!!!

Zjazdy Akademii będą odbywać się raz w miesiącu (październik – czerwiec). Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 października 2022o godzinie 10:00 w siedzibie Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego zlokalizowanego przy al. Warszawskiej 227A w Tarnobrzegu- Sala wykładowa.

To świetne zajęcia dla Twojego dziecka, ponieważ rozumienie siebie w tak dynamicznym świecie jak dziś to klucz do dobrego i spełnionego życia.

Zapisy: zapisy@amou.pl

Ilość miejsc w Akademii ograniczona.

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
04.10.2022
Data publikacji
04.10.2022
Data modyfikacji
04.10.2022