W ubiegłą sobotę 24 września na stadionie sportowym w Skopaniu odbył się Regionalny Turniej Oldbojów w piłce nożnej pod patronatem Ministra Marcina Warchoła –„Turniej Wisan Skopanie OLDBOYS CUP 2022”.

Do rozgrywek „Turnieju Wisan Skopanie OLDBOYS CUP 2022” przystąpiło 5 drużyn:

  • Oldboys Nisko,
  • Oldboys Kaziki Kolbuszowa,
  • Oldboys Baranów Sandomierski,
  • Oldboys Dąbrowica,
  • Oldboys Wisan Skopanie.

Podczas meczów nie zabrakło sportowych emocji i zaciętej rywalizacji. Zawodnicy zaprezentowali niesamowite piłkarskie umiejętności i ducha walki udowadniając, że sport to zdrowie w każdym wieku !

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Niska. Drugie miejsce wywalczył zespół Oldboys Dąbrowica, a na trzecim uplasowali się zawodnicy z Oldboys Kaziki Kolbuszowa. Kolejne miejsca poza podium zajęły drużyny: Oldboys Wisan Skopanie i Oldboys Baranów Sandomierski.

Dodatkowo przyznano nagrody indywidualne. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju powędrował do Pana Mirosława Leszkowicza występującego w barwach Oldboys Wisan Skopanie. Najskuteczniejszym bramkarzem okazał się Pan Dariusz Smykla z drużyny Oldboys Baranów Sandomierski. Organizatorzy docenili również najstarszego zawodnika biorącego udział w rozgrywkach Pana Stanisława Grdenia z Oldboys Dąbrowica.

Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny odebrały pamiątkowe puchary i dyplomy z rąk członków Oldboys Dąbrowica – Pana Marka Pieli oraz Adama Gnata, którzy byli współgospodarzami turnieju, to właśnie z ich inicjatywy wspólnie z Panem Januszem Hynowskim – Oldboys Wisan Skopanie turniej mógł odbyć się właśnie w Skopaniu.

Turniej przebiegł w miłej, sportowej atmosferze, gdzie głównym celem nie była walka o pierwsze miejsce lecz spędzenie wspólnie wolnego czasu wśród dobrych znajomych z boiska. Po zakończonym turnieju na wszystkich czekał smaczny poczęstunek.

Całe przedsięwzięcie wymagało zaangażowania i wsparcia finansowego, nieocenionym w tej kwestii okazał się Pan Karol Wołoszyn, reprezentujący biuro poselskie Ministra Marcina Warchoła.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom turnieju za zaangażowanie i sportowe emocje !

 

Zdjęcia: UMiG Baranów Sandomierski oraz Marcin Kryszpin 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Kamila Sabo
Osoba aktualizująca
Kamila Sabo
Data wytworzenia
29.09.2022
Data publikacji
29.09.2022
Data modyfikacji
30.09.2022