Uczniowie klas  V-VII  szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski rywalizowali w piłkarskim turnieju pod hasłem ,,DLA NIEPODLEGŁEJ”.

Turniej odbył się  15.11.2021r na boisku Orlik przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dąbrowicy, podczas którego pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego odbyła się piłkarska rywalizacja.

Jest to już kolejna inicjatywa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dąbrowicy łączenia sportu i patriotyzmu w aspekcie wychowania młodego pokolenia do wartości. Imprezie towarzyszyły hasła oraz  treści nawiązujące do odzyskania niepodległości przez Polskę .W  sportowej rywalizacji nie zabrakło  gorącego posiłku i ciepłych napojów, które zostały przygotowane w ramach szkolnych warsztatów WIEM CO JEM.

Każda drużyna otrzymała nagrody sportowe i dyplomy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim pan Marek Mazur.

Wyniki patriotycznej rywalizacji :

I miejsce SP Skopanie

II miejsce SP Baranów Sandomierski

III miejsce SP Dąbrowica

IV miejsce SP Ślęzaki

V miejsce SP Wola Baranowska

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i zaangażowania ,a tym którzy przyczynili się do realizacji tego wydarzenia serdecznie dziękujemy.

 

 

Podmiot publikujący
Gmina Baranów Sandomierski
Osoba publikująca
Magdalena Pluta
Osoba aktualizująca
Magdalena Pluta
Data wytworzenia
16.11.2021
Data publikacji
16.11.2021
Data modyfikacji
16.11.2021